| firma | wydarzenia i ciekawostki | partnerzy | kontakt
 
[Logowanie] / [Rejestracja]   
 
Produkty
Nawilżacze powietrza
Oczyszczacze powietrza
oczyszczacze z funkcją nawilżania
oczyszczacze z zestawem filtrów
Akcesoria
Oczyszczacze powietrza Airfree
Odwilżacze powietrza
Inhalatory
Termometry
Ciśnieniomierze krwi
Termoterapia
Wellness
Inne produkty
Wagi Seca
Wagi - inne
Stadler Form
Stylies
Lanaform
Materiały eksploatacyjne
Produkty na reklamę
Promocje
Nowości
Serwis
Utylizacja
Wyszukiwarka
Firma zrzeszona wOczyszczacze powietrza »

Kategorie podrzędne:

Zanieczyszczenie powietrza

Każdego dnia wdychamy i wydychamy powietrze 20.000 razy. Jednakże rzadko kiedy mamy możliwość oddychać świeżym leśnym powietrzem. Wręcz przeciwnie, 90% swojego czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach.

W metrze sześciennym powietrza w zamkniętych pomieszczeniach znajduje się do 20 milionów drobin kurzu, pyłków, roztoczy itp. Wpływ suchego i zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie może być katastrofalny.
Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska uznała zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach za jeden z pięciu najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia zagrożeń naturalnych. Oczyszczanie i nawilżanie powietrza powinno zajmować kluczowe miejsce w naszych wysiłkach uzyskania optymalnego dla zdrowia klimatu w pomieszczeniach.
Wpływ zanieczyszczeń na zdrowie

Powietrze, którym oddychamy na co dzień pełne jest szkodliwych substancji. Kurz, roztocza, pył z dywanów, mebli i farb, cząsteczki detergentów, pyłki roślin, sierść zwierząt, dym tytoniowy itd. przyczyniają się do powstawania reakcji alergicznych i chorób układu oddechowego.
Co piąty mieszkaniec Europy Środkowej jest alergikiem. Liczba osób cierpiących z powodu alergii wzrasta w dramatycznym tempie wraz ze wzrostem zanieczyszczenia powietrza. Głównym alergenem są pyłki roślin (50% przypadków) i sierść zwierząt (25%).


Zasada działania oczyszczaczy

Oczyszczanie powietrza za pomocą filtrów
Oczyszczacze AOS wyposażone są w unikalny zestaw filtrów, dzięki którym stopień i jakość oczyszczonego powietrza są bardzo wysokie.
Filtr z węglem aktywnym eliminuje brzydkie zapachy z otoczenia, pochłaniając np. dym tytoniowy. Filtr HEPA zastosowany w AOS 2071 i AOS 2061 pozwala na usunięcie z powietrza do 99,97% wszelkich zanieczyszczeń. Filtry usuwają z powietrza takie zanieczyszczenia jak pyłki roślin, kurz, sierść zwierząt oraz niebezpieczne dla alergików roztocza.

AOS 2061                  AOS 2071

Oczyszczanie za pomocą talerzy wodnych

Pobierz Flash Player aby zobaczyć film.

Pobierz film w lepszej jakości


Air Washer AOS 1355, Boneco 2055 i Boneco 2055D są urządzeniami, które kompleksowo uzdatniają powietrze w pomieszczeniu - oczyszczają je i nawilżają. Zanieczyszczone powietrze jest zasysane przez urządzenie, gdzie, za pomocą wody, zostaje oczyszczone z drobinek kurzu, pyłków itp. Zastosowana metoda jest podobna do oczyszczania powietrza podczas deszczu.
Dodatkowo, oczyszczone powietrze zostaje nawilżone za pomocą specjalnych talerzy nawilżających. Specjalnie dobrany system ochrony antybakteryjny ISS - srebrna elektroda, zapobiega powstawaniu w wodzie glonów oraz zarodników bakterii. Oczyszczacz Boneco 2055 dodatkowo posiada funkcję aromaterapii - dzięki temu powietrze jest nasycone przyjemną wonią.

AOS 1355N


 
 
KOSZYK (0)
warunki realizacji zamówienia
ECOCLIMA McGregor
41-800 Zabrze
ul. Kopalniana 32
tel.: 32 274-14-26,
32 274-34-51
faks: 32 274-14-25

Biuro handlowe i serwis
41-807 Zabrze
ul. Kopalniana 32
tel.: 32 274-14-26,
faks: 32 274-14-25

Współpracujemy i polecamy

Klima-Sklep.pl - sklep internetowy - nawilżacze powietrza, oczyszczacze powietrza, inhalatory

Copyright Ecoclima 2012      firma | wydarzenia i ciekawostki | partnerzy | kontakt | mapa strony internetowe CANEUM
Polityka prywatnosci i pliki cookies